Лужні батарейки Duracell AA, 4 шт. в упаковці

104,00 ₴
Наявність: В наявності
SKU
2111990080004
Duracell пропонує широкий асортимент батарейок , які можуть бути використані в електронних пристроях, що вимагають надійного забезпечення енергією. Батарейки Duracell AA – це багатоцільові лужні батарейки, ідеальні для надійного живлення енергією пристроїв повсякденного використання, які вимагають стимулювання додатковою потужністю. Лужні батарейки Duracell доступні в розмірах AA, AAA, C, D і 9В Технологія Duralock зберігає батарейки Duracell, які не використовувались, готовими до використання і зарядженими до 10 років при зберіганні в нормальних умовах. Ці батарейки дозволяють Вам вільно насолоджуватися використанням ваших приладів, даючи Вам продукт, на який ви можете покластися. Батарейки Duracell найкраще використовувати, коли ви шукаєте надійне джерело енергії тривалої дії для Ваших повсякденних пристроїв, таких як моторизовані іграшки, ліхтарики, портативні ігрові консолі, пульти дистанційного керування і т.д. У 1969 році фірма Duracell була частиною місії Apollo 11, ставши першою батарейкою на Місяці.
Характеристики
Бренд Duracell
Тип AA
Кількість 4
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Лужні батарейки Duracell AA, 4 шт. в упаковці

ЯК ОФОРМИТИ ПІДПИСКУ НА ЦЕЙ ТОВАР?

Ви можете оформити замовлення, додавши необхідні товари у коших та обравши періодичність їх доставки. Також підписку можна оформити за телефоном, або в онлайн-чаті чи мессенджері.

ЧИ ОЗНАЧАЄ ОФОРМЛЕНА ПІДПИСКА АВТОМАТИЧНЕ СПИСАННЯ ОПЛАТИ ЗА НЬОГО?

Ні. Наші покупці оплачують кожну конкретну доставку кур'єру безпосередньо в момент доставки, або передоплатой у переддень.

ЧИ МОЖУ Я ВІДРЕДАГУВАТИ АБО СКАСУВАТИ ЦЮ ПІДПИСКУ?

Звичайно! Редагувати підписку можна у будь-який час. Це можна зробити прямо в особистому кабінеті на сайті, або зв'язавшись із нашим менеджером. Крім цього, за кілька днів до кожної доставки вм отримаєте повідомлення в месенджер з переліком товарів, які прибудуть до вас найближчим часом. Ви маєте можливість вилучити з нього, або додати туди будь-які товари. Також ви можете просто повідомити нам, що певний товар вже добігає кінця і ми додамо його до найближчої доставки або, у разі терміновості, привеземо окремо. 

ЯК ОБРАТИ ПЕРІОДИЧНІСТЬ ЯКЩО Я ТОЧНО НЕ ЗНАЮ, КОЛИ ВІН МЕНІ ЗНАДОБИТЬСЯ ЗНОВУ?

Ви можете обрати періодичність навмання, або не обирати її зовсім і просто повідомити нам, коли з'явиться необхідність доставки певного товару. Через декілька доставок наш алгоритм визначить оптимальну періодичність доставки для вас кожного товару і буде пропонувати доставку саме тоді, коли це потрібно.

ЧИ ФІКСУЄТЬСЯ ЦІНА НА ЦЕЙ ТОВАР НА ЧАС МОЄЇ ПІДПИСКИ?

Ціни на нашому сайті можуть змінюватися, як і в будь-якому магазині. В тому числі і на ті товари, які вже додані до вашої підписки. Надсилаючі інформацію про найближчу доставку, ми також вказуємо і актуальні ціни. Якщо ціна на певний товар змінилася і більше вас не влаштовує, ви можете виключити його з доставки. Знижки враховуютсья на ту ціну, яка є актуальною на даний момент.