Найпоширеніші запитання

 

Як я можу оформити підписку?

Ви можете оформити замовлення, додавши необхідні товари у коших та обравши періодичність їх доставки. Також підписку можна оформити за телефоном, або в онлайн-чаті чи мессенджері.

 

Чи означає оформлена підписка регулярне списання коштів з моєї картки?

Ні. Наші покупці оплачують кожну конкретну доставку кур'єру безпосередньо в момент доставки, або передоплатой у переддень.

 

Чи можу я відредагувати або скасувати мою підписку?

Звичайно! Редагувати підписку можна у будь-який час. Це можна зробити прямо в особистому кабінеті на сайті, або зв'язавшись із нашим менеджером. Крім цього, за кілька днів до кожної доставки вм отримаєте повідомлення в месенджер з переліком товарів, які прибудуть до вас найближчим часом. Ви маєте можливість вилучити з нього, або додати туди будь-які товари. Також ви можете просто повідомити нам, що певний товар вже добігає кінця і ми додамо його до найближчої доставки або, у разі терміновості, привеземо окремо. 

 

Як обрати періодичність, якщо я не знаю, коли мені знадобиться цей товар?

Ви можете обрати періодичність навмання, або не обирати її зовсім і просто повідомити нам, коли з'явиться необхідність доставки певного товару. Через декілька доставок наш алгоритм визначить оптимальну періодичність доставки для вас кожного товару і буде пропонувати доставку саме тоді, коли це потрібно.

 

Яким чином фіксуютсья ціни?

Ціни на нашому сайті можуть змінюватися, як і в будь-якому магазині. В тому числі і на ті товари, які вже додані до вашої підписки. Надсилаючі інформацію про найближчу доставку, ми також вказуємо і актуальні ціни. Якщо ціна на певний товар змінилася і більше вас не влаштовує, ви можете виключити його з доставки. Знижки враховуютсья на ту ціну, яка є актуальною на даний момент.